| ionela2011 a întrebat:

In curand, eu si prietenul meu facem 6 luni de relatie. Si as dori sa il surprind in mod placut cu un cadou. Ce as putea sa cumpar sau sa fac. Cateva idei va rog

4 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Eu una aş zice să-i faci ceva personalizat. Un album foto cu voi doi, de la poze în care vă strâmbaţi până la cele în care zâmbiţi. Cred că ar aprecia asta foarte mult.

| Mafiotu007 a răspuns:

Eu zic sa iei un cactus.

| EmanuelKant a răspuns:

Faceti sex.

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Un tricou personalizat, cu poza voastra :http://www.photofancy.ro/......lizat.html Costa doar 24 lei sunt sigura ca i-ar place.
Sau cumpara-i un parfum, un ursulet, o ciocolata.