| Just4Joker a întrebat:

Sunt putin confuz, peste cateva zile e ziua bunicului meu si n-am habar ce i-as putea cumpara. Are aproape tot ce isi doreste... Cateva sugestii?

Răspuns Câştigător
| spidy a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei ce crezi ca ii place lui...eu anul asta i-am dat cadoul bunicului meu o bormasina...tu stii ce placeri are bunicul tau si te gandesti.

6 răspunsuri:
| adytza0700 a răspuns:

Un pahar unde sa isi puna dintii

| Just4Joker explică:

Pipa... Bormasina... Hmmm, un pistol de vopsit? Thanks, pacat ca nu pot da 2 funde!

| Reyskate99 a răspuns:

Un vibrator.asta nu are nu?

| junkyx a răspuns:

Buna in primul rand ce buget ai alocat eu ti-as sugera ceva clasic de colectie cum ar fi o pipa de lux sau un pandantiv ceva in genul asta pentru cineva mai invarsta poti sa ii cumper ceva clasic ceva de lux acum depinde si de ce buget esti alocat

| Thebestrbd a răspuns:

Pai nu prea stiu...iai un cadou pe placul lui cam ce place lui de ex.:
-un tablou cu o fotografie cu tine si el...
-fai o petrecere surpriza..de ex..sa fie afara si cand intra in casa sariti si zicei. surpriza.

| kitybell a răspuns:

Fai un cadou manual!