| Bran_Madalina_1992 a întrebat:

imi puteti recomanda si mie niste carti interesante ( stiu eu dragoste aventura, gen serialului Ghost Whisperer) mersi:*

2 răspunsuri:
| Giada a răspuns:

Mie mi-au placut foarte multe astea:
Donna Perfecta - Benito Perez-Galdos
Cat te mai iubesc - Luis Leante
Fetita prietenei mele-Dorothy Koomson[asta mi-a placut cel mai mult si dupa cate am inteles si cel mai apreciata carte a ei]
Fetele de inghetata-Dorothy Koomson
Sper ca o sa-ti placa. happy

| saragrace a răspuns:

Incearca Martorul de Josh McDowell, daca te apuci de romanu asta cand il vei termina iti va parea rau ca se termina si ai vrea sa mai continue..nici eu nu am crezut ca e chiar asa pana l-am citit. E superb, cuprinde toate genurile care poate fi un roman: dragoste, actiune, aventura..superb.