| andreiano a întrebat:

Salutare!
La sfârşitul săptămânii se căsătoreşte un bun prieten cu o bună prietenă. Ceva idei de farse faine pentru petrecere?

Răspuns Câştigător
| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Nu vreau sa stric sufletul petrecerii dar eu nu cred ca o farsa este potrivita pentru o nunta. Adica daca farsa nu merge cum trebuie poti sa le strici nunta. Oricum, distractie placuta!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cel dinaintea mea are dreptate... miri oricum vor fi emotionati ca totul sa iasa perfect..au destule pe cap, nu le mai face farsa aia big grin

| ÐÿÅ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=K0MyenMZf-4&feature=colike
mireasa de multe ori vrea o masina alba. nu? Atunci fai pe plac!

| andreiano explică:

Multumesc pentru răspunsurile de până acum. Nu vreau chestii cu potenţial de a distruge petrecerea. O gluma faina, care să distreze pe toată lumea.
Exemple (pe care din păcate prietenii mei le cunosc): la nunta altor prieteni, când mireasa se aştepta să fie furată şi mirele o păzea, l-am furat pe el.
Sau la nunta unui văr: după ce s-a făcut negocierea pentru mireasă, am adus în locul ei un alt văr (cu barbă!) îmbrăcat în rochie albă şi voal.

| Georgia1234567890 a răspuns:

Pai cum spuneau toti... dar. poti incerka o farsa mai minora, cum ar fi cea cu tortul pe fata, sau nu stiu... fura mireasa a doua oara laughing iti urez distrractie placutha!