| LocKa0103 a întrebat:

Ati putea sa ma ajutati va rog? Am o problema familiala si am nevoie sa o public pe un site cu drepturile copiilor, unde sa stiu la sigur ca cineva ma va asculta si vor interveni cu o solutie. Ms anticipat

Răspuns Câştigător
| anss23 a răspuns:

Incearca acest site, poate te ajuta:http://www.telefonulcopilului.ro/
Nu cred ca poti trimite intrebari, dar suna la acel numar de telefon si cineva te va ajuta sau iti va da vreun sfat cu siguranta!:)

| LocKa0103 explică (pentru anss23):

Mersi multhappy voi incerca

| anss23 a răspuns (pentru LocKa0103):

N-ai pentru ce, eu iti multumesc pentru fundita!laughing

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Suna la telefonul copilului, asa cum a spus InkDrop, este cel mai simplu si mai sigur mod.