| verrati a întrebat:

Ce personalitate trebuie sa aiba un baiat atragator? ofer funda.

Răspuns Câştigător
| FastAndRelaxed a răspuns:

Fetelor le plac baietii siguri pe ei care stiu ce vor de la viata si care le pot face fericite chiar si in momente grele. Dar in principal este bine sa fii natural pentru ca la urma urmei personalitatea nu poate fi schimbata decat foarte greu in timp si nu trebuie sa te schimbi pentru nicio fata daca te place te place asa cum esti.
Baftawinking
FUNDA? big grin

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

De portofel plin sa atraga pipitele si sa-ti manance banii; poate esti si mai atragator pentru alti barbati!

| cristimihailov a răspuns:

De boxeur.

| elyfel a răspuns:

Sa fie elegant,respectuos,frumos,amabil cu iubita lui, sa o faca sa se simta iubita, in siguranata.
Sa fie independent, sa stie ce vrea, hotarit si serios in ceea ce face

| Valentyna290497 a răspuns:

Trebuie sa stie sa asculte o fata, sa fie flexibil in gandire si gesturi, sa dea sfaturi bune, sa se poarte decent si normal sa nu fie misogin

| AmiRa33Rebeca a răspuns:

Pai iubitul perfect este cel care isi surprinde iubita in fiecare zi, n-o cucereste doar la inceput! Asta e in general, mai departe, fiecare detaliu in parte depinde strict de fata! Daca se lasa,, obtinuta,, de trei cuvine frumoase, atunci nu o sa aiba asteptari prea mari de la tine...laughing Niciodata nu vei plati ieftin pentru ceva valoros!