| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in clasa a 9-a (poate ajuta) si de curand m`am cuplat cu o colega din clasa, si dupa 2 zile am aflat ca altei fete ii place de mine... Mie sincer imi place mai mult de a doua fata. Cum sa-i spun prietenei mele ca vreau sa ne despartim fara sa o fac sa sufere? sad Dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| zambettrist a răspuns:

Heey spune-i ca relatia nu va merge s te scuze ca nu poti fi cu candva dac nu o iubesti pe acea persoana si oricum ai face tot o vei rani putin dar... trecee. asa ca bafta pooop
p.s. ai grij ca dca vei fi cu ceallta fata sa nu se intample un ccident sa o paruiastca

2 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Ii spui ca relatia nu poate sa mearga. Sper ca ea te va intelege happy

| Mann02 a răspuns:

Intrebare inutila deci raspuns la misto...indiferent de cine te sfatuieste sa faci oricum, nimeni nu iti poate spune cum o sa reactioneze pentru ca nu toti oamenii sunt la fel.
Deci si acum raspunsul : o pasezi la mine si tu fugi la cealalta laughing