| Anarchy1911 a întrebat:

Spuneți-mi vă rog ceva idei de un cadou,cît mai micuț și mai ieftin,pentru o colegă de clasă din parte mea(băiat). Adică să fie ceva simplu dar foarte drăguț, să-i placă.Vă rog mult de tot!

6 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Aici gasesti multe idei si cadouri pentru toate buznarele https://3gifts.ro/

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Porti sa îi dai un buchet de flori,o bratara, un lantisor, ceva handmane facut de tine, un ursulet, o posetuta.Sunt mai multe, dar mai scumpe.
Funda?

| smart01 a răspuns:

Depinde ce intelegi prin scump... daca e sa fie ceva super-ieftin, o floare in ghiveci, un breloc din acela tip plus sau un set de cosmetice (se gasesc tot felul prin supermarketuri). Daca esti dispus sa cheltuiesti mai mult de 50 de lei, ai putea sa ii iei un cadou mai special: un obiect deocorativ (caseta de bijuterii de exemplu sau cutiuta muzicala) sau un tricou haios, asa cum sunt astea http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-femei/ Pana la urma, tot tu o cunosti mai bine si stii ce i-ar putea placea.

| GheorghiuIoana a răspuns:

Buna! Ceva micut si dragut care sa ii placa. Pai cred ca ai putea sa ii cumperi o bratara draguta din argint. E mica si sigur o sa ii placa, mai ales daca va intelegeti super bine si sunteti colegi buni. Tu o cunosti. Tu trebuie sa te gandesti ce i s-ar potrivi cel mai bine.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Succes!

| Radu_Alice_1989 a răspuns:

Uite aici http://bit.ly/1KKS4HH sigur gasesti ceva pentru ea

| Dolcos_Melania_2000 a răspuns:

Un pandantiv cu o inițială sau ceva... sau... de exemplu eu am primit de la prietenul meu... o oglinda mica... si un bilețel care spunea " sa vezi în fiecare dimineață cat ești de frumoasa " foarte romantic, te asigur