| Roxana_Maciuca_1994 a întrebat:

Nu stiu daca crushul meu ma place.El este cel mai dragut baiat din clasa si toate fetele il plac, dar seara mereu vorbeste cu mine pe video sau mesaje si chiar radeam impreuna si ne distram.dar cand ajunge la scoala vorbeste doar putin cu mine si in rest cu toate fetele dar ma deranjeaza ca vorbeste si cu fita clasei si imi este frica sa nu o placa.Va rog spuneti-mi parerea voastra in comentarii.

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

Ii place sa te ascunda. Ori vrea sa pastrati relatia doar pentru voi, adica sa stiti doar voi doi, ori mai are pe vreuna (poate chiar in clasa). Daca te iubeste cu adevarat, nu-i arata ca tu-l iubesti, Asa le place barbatilor, sa te faci ca ploua. Daca chiar te iubeste va fi cu tine.