| AAAA31 a întrebat:

Spuneti-mi cateva propoziti despre relatia Marei cu cu cei doi copii ai sai Persida si Trica (ceva idei).

3 răspunsuri:
| Simσηαღ a răspuns:

Mara este o mama protectoare si careia ii pasa de viitorul copiilor sai.Aceasta vrea sa le asigure traiul pe viitor celor 2, Persida si Trica, macar unul decent.Insa,din dorinta de a strange cati mai multi bani aceasta a devenit un om avar.De asemenea, Mara avea foarte mare incredere in cei 2 copii ai sai(scena cu barca ) ...cam atat imi trece mie prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Ce spui tu acolo suna super interesant dar nu am auzit de asa ceva daca stiam iti raspundeam

Pa, pa!

| AnghelB a răspuns:

Mara ouase pe Persida si Trica. Funda?