| Andy9964Cuki a întrebat:

Stiti ca sunt lantisoarele alea ale prieteniei cu piese de puzzle...
Unde as putea sa gasesc astfel de lantisoare in Salajan pentru ca cea mai buna prietena a meavin tocmai din Suceavasi vreau sa-i dau un cadou mai deosebit deaorece in iarna ea mi-a facut un cadou super. Dau FUNDA :*

1 răspuns:
| ioanaionutza33 a răspuns:

Mda le stiu.f faine, pai nu stiu cum as putea sa te ajut pentru ca nu stau in salajan dar la mine in oradea se gasesc..adica avem un magazin mare(LOTUS) si in incinta lui sunt mai multe magazine gen KING ART... acolo gasesti tot felul de brizbrizuri sau chioscuri d-astea miki de jucariihappy