| rozalia25 a întrebat:

Stiti unde pot gasi baieti cu suflet bun in Bucuresti, de 30 de ani, cam asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt unul...

15 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Unul sau mai multi?

| Flav a răspuns:

Crezi c-ai sa-i gasesti asa pe Internet intreband? Aici toti sunt(em) inofensivi dar cu ganduri criminale.

| EUSIATIT a răspuns:

De fapt ce doresti sa te mariti >/? sau sa fii intretinuta. poate nu vrei sa mergi la munca .sau pentru ce ca nu prea se intelege de ce ce. i cauti pentru care motiv. la matrimoniale daca vrei sa te mariti. daca vrei sponsor e mai,, greu ca trebuie sa faci servicii.,,, explicate

| Silvia a răspuns:

In Pantelimonsmug.hee hee

| Orannginna a răspuns:

Pai daca stai in fata PC'ului postand intrebari doar...sigur n'o sa'i gasesti! oh go on

| inna a răspuns:

Nu stiu.si eu tot caut... dar nimic sad broken heart

| r8driver a răspuns:

S-a fie si asta timid sau nu?

| r8driver a răspuns:

Hotarastete:
Din Bucuresti sau din Alba.

| www a răspuns:

La "Baietii buni din Bucuresti SRL"

| Annitu a răspuns:

Da` ce e site-ul asta draga?waiting matrimoniale?

unde te crezi?laughing

| putzulica a răspuns:

Pai du-te in bucuresti in bucuresti.thinking
s-au ai facut ca un anunt?laughing ca cauti baieti buni la suflet cu care sa creezi o familie fericita?

| adsfsf a răspuns:

Pe matrimoniale happy

| mariuss a răspuns:

Vcum a zis si silvia vino in pantelimon ca gasesti baieti cu suflet bun aici aici.mai exact vino in capatul lu' 14, la corawinking

| fimaibun a răspuns:

Daca iti iubesti viata, si viata te va iubi. Traieste-ti viata asa cum o ai buna, rea... trebuie sa o traiesti si sa faci numai lucruri bune sa ajuti lumea, sa-i inveti pe cei ce sunt la inceput de drum ce e bine si ce e rau, sa-i ajuti pe batrani care sunt neajutorati, sa zambesti, sa discuti cu prieteni, sa fi langa prieteni atunci cand au nevoie de tine, sa-ti iubesti familia, sa intri in vorba cu persoane pe care nu le cunosti si nu le-ai vazut niciodata, sa mergi pe strada si cand iti intorci capul in dreapta sau in stanga fiecare om sa iti arunce o privire buna, un zambet, un salut, o strangere de mana sau chiar o imbratisare iar cand ai probleme foarte mari si esti singur pe strada sa nu te simti singur, sa vina un om si sa-ti spuna nu mai suferi atat totul va fi bine impreuna vom trece peste toate problemele. Traieste-ti fiecare clipa ca si cum ar fi ultima pentru ca nu sti ce iti poate rezerva viata chiar daca esti un om bun la suflet tot mori mai devreme sau mai tarziu numai ca acel om care a murit si a facut numai lucruri si fapte bune la viata lui prin acel om se naste un copil mai bun. Nu luam nimic cu noi cand murim de asta trebuie sa fim mai buni si sa facem numai lucruri bune, prin noi cei care suntem mai buni cand murim se nasc copii care vor schimba lumea si vom evoluat in bine si vom trai mult mai bine. Fi mai bun. Un locuitor din bucuresti