| Lolkkk a întrebat:

Sunt la mate info la liceu și regret alegerea făcută și părinții mei voiau sa ma duc la economica la un liceu la care ma pot duce cu autobuzul care este tot în orașul respectiv și liceul la care sunt dar eu vreau la Târgoviște la stiinte ale naturii, pentru ca vreau sa ajung doctor când voi fi adult și nu mai vreau sa rămân la mate info. Va rog am nevoie de un sfat urgent, ce sa ma fac?
Ps:părinții mei nu vor sa ma duc la camin sau sa stau la oraș ca asta ar trebui ca să ma duc la liceul acela și eu acolo vreau, va rog un sfat?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Și de la mate info poți intra la medicină dacă înveți.