| SadBoyForever a întrebat:

Sunt obosit, nu am putut dormi deloc azi noapte si as vrea sa stiu cum pot rezista la noapte la servici deoarece sunt schimbul 3 si lucrez de la 20 00 seara pana la 8 00 dimineata.

Am baut doua cesti de cafea si cola dar nu are efect.

Mi-e teama ca diseara sa nu ma certe seful cand s-ar putea sa ma vada obosit.

As vrea sa beau un energizant inainte de servici dar stiu ca sunt cam periculoase.

Imi puteti oferi un sfat? crying

Ce pot sa beau ca sa par vioi la servici si sa fiu in stare sa fac treaba?

3 răspunsuri:
| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

Te cearta seful daca te vede obosit? ce dracu mai omule ma laughing punete la somn acum si nu iti mai fie frica de sefu...

| BlankWhite a răspuns:

1)Dormi inainte de tura ta.
2)Iei un magneziu cu B6
3)Bei o cafea

| AnonimCuDiploma a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te culci...Cafeaua sau bauturile energizante iti vor face mai mult rau decat bine (iti dau senzatia de energie pe moment, insa aceasta dispare repede si dupa vei fi mai obosit).