| anonim_4396 a întrebat:

Super misto, pentru cei care au prins isteria Star Wars si le-a placut si Star Trek. Ce parere aveti?
http://www.youtube.com/watch?v=hNxhrPaaCA4

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a placut prima parte la toate filmele science-fiction, mai ales Star Trek care, in afara de aparatura si tehnologie, era o altfel de abordare a laturii umane din noi.

3 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Mi-a placut, si-mi place la nebunie Star Wars de cand eram mic. Toate personajele sunt interesante si inca-mi plac. Serialul Star Trek e nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apropo, cine v-a placut in Star Wars, mie Darth Vader, in special cind ii gituia pe natingii care-l ofticau rolling on the floor

| Alequandra a răspuns:

Sincer, mi-au placut amandoua foarte mult si abia astept sa vina Star Wars 7 in 2015 si Star Trek 3 in 2016.