| samiZiciPompier a întrebat:

TPU am o intrebare.
Ce faceti cand sunteti in calduri?
Eu am iesit in oras si am abordat o domnita, dar nu am avut succes sad i-am dat add pe Facebook, dar nu a acceptat.

Voi cum va gasiti o iubita? Adica ce metode folositi? Cum abordati, unde, pe cine?

Mersi!

Răspuns Câştigător
| blairelovesmusic a răspuns:

Incearca o aplicatie de dating. Poate asa merge. La mine nu a mers fiindca sunt grasa, dar daca arati cat de cat bine, o sa-ti gasesti pe cineva. Niste aplicatii bune ar fi Tinder, Bumble si Badoo.

| samiZiciPompier explică (pentru blairelovesmusic):

Domnisoara, chiar daca esti grasuta, sa stii ca merge si asa happy
Chiar ieri am vazut o tipa asa... wow era dotata si frumoasa. In fine nu mai zic. Tu esti fata si stii sa te pui in valoare, chiar daca iti place sa mananci big grin (si mie imi place)

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De un dus cu apa rece, ce zici?

| samiZiciPompier explică (pentru Violleta2022):

Da de reumatism ce ziceti?

| Violleta2022 a răspuns (pentru samiZiciPompier):

De la dusurile cu apa rece nu se poate face reumatism.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Numai pisicile sunt in calduri happy

| Lupică27 a răspuns:

Desfac un bidon de bere rece sa ma racoresc

| samiZiciPompier explică (pentru Lupică27):

Lasa-l nedesfacut nene. Pune-l sub cap sa te racoresti si bea o cafea mai bine laughing

| Lupică27 a răspuns (pentru samiZiciPompier):

Nah...

Răspuns utilizator avertizat