| anonim_4396 a întrebat:

TPU, am o intrebare foarte serioasa. Voi va iubiti copiii? Ii pretuiti asa cum ar trebui? Va indreptati atentia asupre lor?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Da.
2. Da.
3. Mda.

| Dan1989P a răspuns:

*Copiii.

| Dan1989P a răspuns:

Mda, o sa gasesc o melodie extrem de proasta.

| BEmanuel87 a răspuns:

Cum te ajuta pe tine ca stii daca altii isi iubesc copiii? Iti trasezi sarcinile parentale in functie de ceea ce fac altii?

Mi se pare natural ca orice parinte sa isi iubeasca propriul copil. Sa il doreasca intai si sa il iubeasca pe urma. Daca nu il vrea, atunci sa nu-l aiba.

Si se scrie "voi va iubiti copiii", nu "voi va iubiti copii". Mama lui de articol hotarat.