| 4b a întrebat:

Un simplu amic poate sa-ti devina prieten, insa un prieten poate sa-ti devina un simplu amic?

Răspuns Câştigător
| bobby_7474 a răspuns:

Da,eu cred ca ecuatia asta este reversibila

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| fluturas a răspuns:

Da

| shtephie a răspuns:

Da, se poate happy

| Gabriela0206 a răspuns:

Daca un amic a devenit prieten inseamna ca a trecut printr-o "perioada de proba" si ti-a dovedid ca merita sa-ti fie prieten. Daca un prieten te tradeaza, el nu devine "simplu amic", el devine un simplu om pe care ai crezut ca il cunosti.happy

| 4b explică:

Auzi petrisor...nici in spatele meu cu 3 metri nu ma doare ca primesti tu mail-uri clar?

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Eu cred ca da. Pur si simplu, ne schimbam si apoi ne departam de ceilalti, chiar daca unii dintre ei ne erau candva cei mai buni prieteni.

| Ssshadow a răspuns:

Tu la tot ce auzi pui intrebari?
ex: De ce ala a zis asta?
Mai potolestete caci ma enervezi ( imi vin mailuri la fiecare minut)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sint perfect valabile.Un simplu amic poate deveni prieten ADEVARAT sau mai mult, dar si un prieten poate deveni doar amic sau chiar mai rau.

| Eeu a răspuns:

Da. si inca foarte usor oh go on.