| Robix a întrebat:

Unde faceti Revelionu?

13 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

La serviciu.

| Daria a răspuns:

Cu familia, cu persoanele pe care le iubesc cel mai mult.love struck

| Alle15 a răspuns:

Acasa., tu?

| Antogirl a răspuns:

Eu imi petrec revelionul cu cei apropiati mie.Este un sentiment placut sa ai aproape pe cie dragi.
Iti doresc un an nou fericit plin de impliniri!happyhappyhappy

| qMisaki a răspuns:

Deci acum adica peste 2ore ma duc la prietena mea ca sa ne coafam, machiam, etc. Apoi ne vom duce la un club de noapte. Tare, no?

| GaBBiii a răspuns:

La mare :X
Tuu`?
Anul Nou sa iti aduca sanatate si fericire`!
Pa, paa`!:X

| byencutza95 a răspuns:

In oras ...chiar daca e frig, dar o sa fie multi oameni, distractie si muzica...si mai este si focul de artificii
abia astept happy

| Necunoscutu_9289 a răspuns:

Home sweet home

| Andra00009 a răspuns:

Revelionul o sa-l petrec cu prietenii mei love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In viena

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa... iar maine plec la bunici...fiindca este si onomastica tatalui meu si a bunicii mele big grin.

Un an nou fericit:*!

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Akasa cu familia... e cel mai placut sentiment! Te intalnesti cu cei dragi tie si petreci alaturi de ei big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| kktus a răspuns:

Acasa cu ai mei rolling eyes...