| Sportacus123 a întrebat:

Unde pot întâlni o fată? Eu ies numai cu părinții în oraș.
Fără sfaturi gen "agață fete pe stradă". Asta e exclus.

9 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parca ai 22 de ani din cate imi amintesc.
Nu te vad prea bine prietene, la varsta asta multi aveam iubite
Insa nu e un capat de lume inca, esti tanar.
La varsta ta sa iesi numai cu parintii e cel putin ciudat!
De ce iesi numai cu parintii in oras?

| gabicoo a răspuns:

La grădiniță.

| mODIN a răspuns:

Eu am 25 si de vreo 3-4 ani am cunoscut aproape exclusiv prin Tinder si Bumble. Iti trebuie niste poze faine si sa inveti sa incepi o conversatie mai creativ putin decat "buna, ce faci?".

| Miruna333 a răspuns:

Dating apps

| ALM2000RO a răspuns:

La bibliotecă sau la librărie.

| AntonIacobescu619 a răspuns:

Pai daca vrei sa iesi cu ea la intalnire ce faci?

Răspuns utilizator avertizat
| AntonIacobescu619 a răspuns (pentru Sportacus123):

O sa vina momentul oportun.Esti tinar asa ca nu trebuie sa te grabesti.Traiesteti viata juniorule!

| DenisMaestrulRizzului a răspuns (pentru Sportacus123):

Nu iesi sa cunosti fete alaturi de prieteni, acestia vor face misto de tine si vor incerca sa iti fure fata.Asculta cuvintele astea tinere domn, vorbesti cu un EXPERT!