| yuly_6695 a întrebat:

Va place muzica veche anii 1940-1950?

Răspuns Câştigător
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Muzica buna nu are moarte, ce este frumos si lui Dumnezeu, ii place.

5 răspunsuri:
| kayura a răspuns:

Ascult foarte rar, sunt unele melodii dragute.

| aumih16 a răspuns:

Nu dumnezeule asta e muzica de mosi si babe daca ai fi intrebat cine asculta muzica din anii 60 70 80 90 00 si din zilele noastre iti raspundeam cu placere da asa nu

| aumih16 a răspuns:

Da sincer acum fara misto sau chestii de astea tu asculti asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea din anii 1950(doo-wop si rock and roll): Elvis Presley, The Platters, Eddy Cochran, Chuck Berry, The Playmates, The Marcels