| Nicubb a întrebat:

VA rog sa nu radeti pentru intrebare dar "CUM SARUTI O FATA?'
Pa, pa Luati-mi intrebarea in serios va rog frumos

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cu buzele.
Pa, pa.

| Lora a răspuns:

Nu exista o teorie pentru sarut.Pur si simplu iti apropii buzele de buzele ei,si le misti si tu senzual, totul e sa te apropii apoi totul vine de la sine nimeni nu s-a nascut invatat, toate la timpul lor o sa inveti tu.

| bebelusa_9541 a răspuns:

Nu e de ras, mai ales daca nu ai sarutat pana acum nici o fata.ca sa iti fie mai usor intai o pupi asa finut,nu brutal,apoi u deschizi gura,ca o sa deschida si ea si apoi incerci sa ii bagi limba in gura,dupa aia totul vine de la sine fii sigur,eu ca fata pot spune ca imi place mai mult cand prietenul meu ma saruta asa delicat,ca si cum mi-ar savura buzele,deci vezi cum faci,insa nu iti face griji pentru ca nimeni nu s-a nascut invatat si iti inchipui ca nimeni nu stia mai ales pentru prima data sa sarute, depinde si ce varsta ai, daca vrei mai multe detalii si chestii lasa un mesaj la mine. sper ca te-am ajutat! pup:*

| jvEcu a răspuns:

In locu' potrivit la timpu' potrivit vei stii ce sa faci happy!

| vεηiη a răspuns:

Baga-i limba in gura, daca o vei face bine, peste cativa ani ii vei baga si altceva

| simona_2792 a răspuns:

Cu gura omuleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| NoChanceForUs a răspuns:

Te duci la un reprezentant al sexului frumos,îl convingi prin tactici gândite(mai exact o întrebi: Fă fată dragă, vrei să ne sărutăm?) să accepte așa ceva, după care:
Pasul 1: Clipești din ochi.
Pasul 2: Îți umezești buzele.
Pasul 3: Clipești iar.
Pasul 4: Te apropii de ea cu o mișcare naturală.
Pasul 5: O prinzi în brațe.
Pasul 6: O strângi la piept.
Pasul 7: Te apropii cu buzele de ea.
Pasul 8: Îți lipești buzele de ale ei.
Pasul 9: Cauți pe www.google.ro anexa despre sărutul franțuzesc, în caz că vrei să impresionezi fata.

Hai ce stai, ți-ai notat?

| Pământul a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa gasesti vreo fata. de obicei nu prea gasesti specimene in salbaticie, dar hai sa spunem ca ai una deja ca nu intru in detalii legat de cum sa le gasesti.

bun, acum ca ai o fata, exista doua cazuri: 1 ea este de acord cu sarutul. sau 2 ea nu este de acord cu sarutul. in cazul 2 e mult mai dificil si poti ori s-o faci sa fie de acord ori s-o obligi, dar sa nu intru in detalii hai sa spunem ca e cazul 1.

deci ai o fata si vrea sa va sarutati. pai o prinzi calumea de doua parti diferite ale corpului, dar nu membre, unul cu fiecare mana, te apropii cu buzele de ale ei si in functie de cat de receptiva e, iti bagi limba in ea. ok?

| ioana_5848 a răspuns:

Depinde cum vrei, sa o saruti...
sfaturile astea ar trebui sa ti le dea un baiat :d

| nightcrawler441 a răspuns:

Frate nu stiu cati ani ai, da` nici nu conteaza, nu mai lua in seama tot ce scriu astia pe aici, isi mai bat si joc de tine. Si despre Lora bravo ei ti-a dat un raspuns frumos, da` eu zic mai bine nu te mai interesa atat, ca s-ar putea cu atat sa ai emotii mai mari cand se apropie momentul ( sarutul ). Crede-ma chiar daca nu stii sa saruti si stie ea, poate se amuza putin ca nu stii da` nu e sfarsitu` lumii, si daca chiar va placeti va dorii si ii va placea sa te invete sa saruti, ce naiba eu stiam sa sarut cand am sarutat prima oara o fata? laughing totul a venit de la sine, si nu am intrebat pe nimeni cum sa fac si ce sa fac. Sper macar sa te incurajeze raspunsul meu daca de ajutat nu te-a ajutat laughing

| smashedblackfox a răspuns:

Si cui ma rog se adreseaza intrebarea? straight face
pai, eu iti zic: cu grija, sa nu le frangi buzele laughing rolling on the floor
doamne, daca esti asa curios cauta pe google, gasesti o gramada

| Iza_1189 a răspuns:

Pai cum se sarutarolling on the floor baniesc ca nu ai mai mult de 10 anirolling on the floor

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://teladin.blogspot.ro/2017/02/cum-saruti-partea-1.html
Este foarte bun tutorialul

Sper sa te ajute

| ValerOn a răspuns:

Uite,e simplu,deci incepem cu inceputu,nu poti s'o ei si so saruts., in primul rind o cuprinzi in asa fel incit ea sa inteleaga c tu chiar vrei so saruts:*, sh mai departe totul vine de la sine.dar daca tu insisti sats spunem noi.atunci cind buzele vi se ating.lasi usor limbutsa la ea in gura.chiar daca nu o deschide,incearca a doua oara,ea ish va da seamawinking sh dupa aia va jucats! E simplu, principlau s treci peste primul', e ceva de neuitaT)(Bafta:*

| Alexandra_Allex_1998 a răspuns:

Omu' nu trebuie sa ai emotii, toti ne am gandit ca nu stim saruta dar totul vine de la sine laughing) stai relaxat si nu te incorda si totul va iesi bine!