| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, si... As vrea sa stiu daca ma puteti ajuta, pentru ca big grin Sunt curios. Raspuns serios va rog sad Daca nu puteti sa nu raspundeti serios, mai bine nu raspundeti... Deci, iata intrebarea:

Am vazut intr-un anime cand s-au sarutat 2 fete, iar apoi le dureau soldurile pe amandoua. De ce? -.- Adica asa e normal dupa ce saruti? Sau din ce cauza le dureau soldurile? S-au strans prea tare in brate? Raspundeti-mi va rog serios si fara sa radeti... Dau fundita! tongue

Răspuns Câştigător
| yutsa a răspuns:

Poate e de la emotii? Si dupa ce saruti nu e normal sa te doara soldurile.E un anime deci se pot intampla chestii ciudate.

| yutsa a răspuns (pentru yutsa):

Multumesc ^^

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Adica, mie nu mi s-a parut normal sa le doara pe amandoua soldurile dupa sarut, incat sa nici nu mai poata sta in picioare... Nu s-a intamplat nimic inainte de asta. Nu sunt sigur ca s-a intamplat asta doar pentru ca este un anime... S-au strans in brate destul de tare in timpul sarutului. O fi din cauza asta?

| Bogdan1o a răspuns:

Durerea nu are nici o legatura cu faptul ca s-au sarutat, e doar un anime, se intampla multe.

| anonim_4396 explică (pentru Bogdan1o):

Esti sigur?
Adica, mie nu mi s-a parut normal sa le doara pe amandoua soldurile dupa sarut, incat sa nici nu mai poata sta in picioare... Nu s-a intamplat nimic inainte de asta. Nu sunt sigur ca s-a intamplat asta doar pentru ca este un anime... S-au strans in brate destul de tare in timpul sarutului. O fi din cauza asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Sarai a răspuns:

Ce anime si ce episod? Dupa ce vad si eu faza o sa-ti dau un raspuns...

| anonim_4396 explică (pentru Sarai):

Kampfer, ep. 13, de la min 9:09 pana la 9:40-9:45 big grin

| DrNefarious450 a răspuns:

Lezbi