| мαяιє a întrebat:

Voi ce parere aveti despre chestia asta >= ea are 13 el are 19 straight face

16 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Ea trebuie sa invete si sa copilareasca...el trebuie sa se maturizeze si sa fie responsabil!

| JeSuisElle a răspuns:

Pedofil :\. Cred ca nu e in stare sa isi faca o prietena de varsta lui. -.-''

| MrAngelus a răspuns:

Ca ala de 19 e nebun!

| DarkWerewolf13 a răspuns:

Nu mi se pare un lucru prea normal deoarece baiatul si-ar putea bate joc de fata.dar daca dragostea e sincera ar putea fi OK

| miauuau a răspuns:

El profită că ea va crede tot. O s-o vrăjească că doar are experienţă şi ştie exact cum să o facă. Ce să vadă el la o puştioaică de 13 ani? nu-i nimic de văzut din punctul de vedere al celor de 19. Respectivii nu au ce să vrea de la copii decât să profite. Păcat de aia mică şi naivă!

| Andya a răspuns:

Stiu si eu cazuri straight face....Nu e de bine pentru eawinking ...Pentru ca baietii asa de mari au alte ganduri straight face. Automat isi bate joc de eawinking

suntserios
| suntserios a răspuns:

rolling on the floor atat pot sa spun

| Azµre a răspuns:

Corupere de minori... O prostie ce să zic. Ăla ca ăla are 19 ani da aia de 13 ani unde i-a fost capul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:pedobear:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e nebuna iar el e Pedofil
Orcum tipu va ajunge pe vreo 10 ani la inchisoare ca in gluma
Am vrut sa ma odihnesc o seara iar acum ma duc la odihna pe 10 ani ca ea nu avea 18 ani

| NemNUZ a răspuns:

Nu poate sa isi faca o prietena de varsta lui laughing

| OKMaui a răspuns:

Presupun ca e catusi de putin dezvoltata, dar ma indoiesc ca stie ceva copilul ala despre relatii si sex; ar trebui sa isi vada de scoala ca pustiul ala de 19 ani doar o foloseste.
Baietii astia care umble cu fetite, sunt foarte pampalai, inseamna ca nu sunt in stare sa intretina o relatie cu o fata de varsta lor. Tot ce pot sa zic, este ca fata si-o va lua in bot si o va merita din plin.

| RockAddicted a răspuns:

Cam pedofila treaba nu stiu ce sa zic. cam anormal pentru ca nu este chestie de placut sau altceva. fata de 13 ani abia stie pe ce lume este iar baiatul abia incepe sa descopere lumea... mrg uite o gluma cu pedofili:
Iubita-si intreaba iubitulsadatunci cand faceau)
-Iubi tu nu esti pedofil nu-i asa?
-Wow, wow, wow, ..cuvinte mari pentru clasa a-5-a!(cam asa e si aici)

| FreeDreams a răspuns:

Dragostea nu are varsta, dar el poate sa intre la corupere de minori.

| Didiiii2520 a răspuns:

Pai depinde, daca se iubesc nu conteaza varsta. doar ca el la 19 ani vrea atceva de la o fata, vrea sex nu ca unul de 13 ani happy.

| Puffyna a răspuns:

E o chestie de mentalitate.cu siguranta nu vrea o relatie serioasa cu cineva de 13, el avand 19. putem baga mana in foc ca le credem toate dulcegariile si chiar par atat de sinceri.dar de cate ori bagi mana in foc, in cele mai multe cazuri de arzi!