| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca zac efron si ashley tisdale sunt impreuna? eu nu

17 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu sunt impreuna, Zac este cu Vanessa si sunt fericiti impreuna, decu NU.

| Live.Laugh.Love a răspuns:

Nu, ashley e cu scott speer, iar zac cu vanessa hudgens happy

| marui08 a răspuns:

Au fost impreuna inainte sa fie zac cu vanessa.tongue

| RoxiutzaRux a răspuns:

Nu sunt

| Drunkenhearts a răspuns:

Nici eu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut poze si nu este frumos din artea lui ashley. vanessa e mai potrivita pentru el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba da ashley tisdale e impreuna cu zac efron pentru ca am vazut multe poze si videoclipuri cand ei se sarutau deci da sunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnt impreuna! 111

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu nu cred asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca nu se potrivesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt el e cu vanessa hudgens

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu sunt impreuna dar as vrea sa fie su ashley decat cu vanesa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma intereseaza fiecare este liber sa aleaga ce-i mai bine pentru el niciunul dintre noi nu stim ceea ce e mai bine pentru zac sau ashley. daca cu vanessa nu s-a inteles sau s-a plictisit pur si simplu ce drept avem noi sa ne bagam in viata unei persoane.NU-S de ACORD nu barfele si condamnatul si criticatul.

| YoAnNa a răspuns:

Cu siguranta nu.

| ioanacristina666 a răspuns:

Normal...ca nu.

| adryyy a răspuns:

Nuuu. Categoric nu.

| buburuza_9741 a răspuns:

Nu!
Iti dau o informatie si poate imi dai o fundita; ) ) Jared Murillo producatorul HSM este iubitul ei