| DiaNNa_8415 a întrebat:

Voi cum va manifestati cu familiile voastre? Si aici ma refer la parinti, unchi, matusi...etc. le aratati ca ii iubiti sau ii iubiti dar nu le ziceti si nu le aratati?

8 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, felul meu asta unul mai dificil, eu nu prea ma arat si nici nu prea spun, nu stiu de ce sunt asa, dar nu imi place sa imi manifest foarte mult sentimentele, asta e firea mea si de multe ori poate fara sa vreau produc impresia gresita ca nu imi pasa de familia mea, dar nu e asa, pur si simpul nu prea pot sa le arat...asta nu inseamna ca nu tin la ei...

| Jupiter a răspuns:

Nu le arat decat foarte rar.

| elyssa20 a răspuns:

Lui mama cred ca ii arat cel mai mult dragostea o pup de cate ori am ocazia, tata e exact ca al brigittei vine si ma pupa el pe mine si fratii la fel, pe sora trebuie sa o pup eu ca e mai rasfatata chiar daca e mai mare.cu neamurile nu ma prea iubesc decat cu o matusa si cam atat big grinbig grinbig grin

| Brigitta a răspuns:

Pe mama o pup si o imbratisez tot timpul cand e langa minehappy Tata ma pupa pe mine pe frunte ca e prea inalt si eu nu ajung la el laughing
In rest sunt destul de apropiata de neamurile mele, desi nu ne prea vedem, suntem rasfirati prin lume sad

| daniela_1443 a răspuns:

Da ii arat mamei ca o iubesc de fiecare data cand ajung acasa, ne desparte 30 km, si sincer as prefera sa o am mereu langa mine, ca doar ea mia mai ramas cu exceptie fratilor si surorile dar dragostea lor nu se compara cu cea a parintilor, asa ca aratale ca ii iubesti ca nu sti ce surprize iti rezerva viata.bay

| lplostonyou a răspuns:

De exemplu ii ajuti la ceva, cand au nevoie sa faca ceva si simti ca poti sa-i ajuti.Si asta e tot o forma de a iubii happy

Răspuns utilizator avertizat
| GnnAndra a răspuns:

Cand mama vine si ma imbratiseaza si ma pupa.eu o resping.Cand ma duc eu ma respinge ea. Dar nu cu rautate. pur si simplu ne gasim in momente nepotrivite.La tata as sari in gatul lui mereu si il pup toata ziua. Bunica din partea mamei e mai tanara si sunt foarte apropiata de ea. cea din partea tatalui e mai comunista cu mintea inghetata! Dar are momente bune si ea laughing.[imi da bani multi blushing]. Bunicul din partea mamei e mort asa ca nu pot spune aici cum ma manifestez fata de el. bunicul din partea tatalui e cam ...Adica imi zice ca daca nu ma duc la biserica numai vorbeste cu mine sau ca nu imi mai da bani! E foarte legat de biserica.Am trei matuse de care sunt foarte apropiata, doua din partea mamei si una din partea tatalui. iar unchi am doi apropiati mie. unul ca il vad des fiind directorul scoli mele si celalt ca e vecin cu mine! Am o familie numeroasa.Ma inteleg bine cu toti. am pana si stra stra bunic! Imi arat dragostea fata de ei imbratisandui si pupandui. fara sa imi fie rusine sau! happy