| lumy4u a întrebat:

Intrebare pentru barbati: voi cum ii aratati iubitei, prietenei sau sotiei voastre ca o iubiti? funda pentru cel mai sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| Nicux1 a răspuns:

Facand gesturi romantice:flori,ciocalata,ajutand-o in gospodarie,fiin un sprijin pentru ea sa poata depasi momentele grele,sa o respect foarte mult, sa o alint cu vorbe dulci, mangaind-o, pupici, declaratii de dragoste.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pur si simplu o iubesc!

| charonmario a răspuns:

Lumy4u stii cum cumparand flori destul de des, ajutand-o la gatit spalat vase spalat intins rufe menajand-o pe cat posibil respectand-o luind in considerare parerile ei si spunand-ui foarte des te iubesc si cat de importanta e in viata mea

Răspuns utilizator avertizat
| DanyelFSN1 a răspuns:

Nik14 tiai gasit c e sa zici :I alt copac.Eu mi-as satisface prietena prin plimbari prin oras, iesim undeva la o inghtata, apoi daca vad ca se apropie destul de mult de mine, ii spun co iubesc foarte mult si cas vrea sa fiu cu ea, apooi etc sarutul bla bla bla.Eu asa as proceda

| nik14 a răspuns:

O satisfac dublu in pat

| nik14 a răspuns:

Pai nu ai zis sa fiu sincer?