| roccomato a întrebat:

Vreau doar sa va urez! LA MULTI ANI! Celor care poarta numele de NICOLAE, NICULINA.Va doresc un an nou fericit si sa aveti parte de tot ce e frumos in viata. LA MULTI ANI!

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Buna roccomato! Frumos gest, as putea spune si eu pe aceasta cale un sincer La multi ani!- Sfintilor Nic. si Niculina-, sa fiti sanatosi/oase si tot ceia ce va doriti sa vi se indeplineasca.Toate cele bunewinkingJessy!

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

La multi ani! Va doresc sa fiti iubiti si sa invatati sa si imprumutati sau daruiti din iubirea voastra celor care nu au deloc.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Acelas lucru vreau sa fac si eu!love struck
La multi ani!love struck

| Nic a răspuns:

Multumim

| Summer Memories a răspuns:

Multumim >:d<

Eu ma numesc si Nicoleta, se pune si asta nu?batting eyelashes

kisskiss

| n0matterman a răspuns:

Merci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim iubitu, multumim.

| Razvy197 a răspuns:

Mersi!

| gabriela_8372 a răspuns:

Sunt o Nicoleta tare nefericita, azi, mai mult ca oricand. Dar vreau sa schimb asta. Multumim celor care s-au gandit la noi. La multi ani si voua, multa sanatate!