| iuby a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de invidie, pentru persoanele care se baga intr-o relatie.Va rog...

Răspuns Câştigător
| IHateLuvStorys a răspuns:

Ti-Am daT RepLiCa Doar Cu un CuvanT.Nu Am Fost FraieRa Si NiCi Nu Sunt Mai sChimBa joCul Cam RisTi Sa Te Arzi Cu FocuL.

Poate nu sunt la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea.dar ce fac EU stiu doar EU.ce face EA stie tot orasu`

Eu pentru tine am fost o amintirelove struck alta pentru tine va fi doar dezamagire

Stii ca orice ar fi `Tu ramai V.I.P pentru mine`

Toate Sunteti Bune Eu Sunt Aia Rea Toate Vreti Ceva Eu Vreau Altceva.

O Relatie Frumoasa Din Exterios O Domnisoara Calma si Un Domn Iubitor.

Cum vorbesc.sau cum ma comport.nu conteaza.atitudinea ta FALSA nu ma impresioneaza.eu simt ca tot ceea ce fac e bine.si niciodata n'ai sa poti schimba ceva in mine...love struck

Au crezut ca pot sa ne desparta
Teapa fraierilooor!
Ne iubim mai mult ca niciodata

El pe ea o iubeste, el pe ea o doreste blondo u esti de rezerva doar bruneta e perfecta:X:X

Oricare ar fi ea.tu inca mirosi a mine

Ca pRiEtEnA aM dEfEcTe [, ] cA dUsmAncA SnT pErfEctA

"buNa´rEa sau c0mpLicata´uiTe aSa sunt eu´.cu imPresi si fiGuri´sunt papuSa nimaNui´. sunt d0rintSa tuturor si duSmanca pr0asteLor´tongue

Nu ma uRi ca sunt mai Buna`K Tine! Invidia`ta Ma face superi0ara`exPresiiLe mele te d0b0ara` Barfele tale ma Lasa rece`. La pr0stie NIMENI nu te intrece!

EU POT sa fiu ORICAND ca TINE
TU ca MINE.aaaaaaaa.NICIODATA!

Iti place cum te privesc.iti place cand iti zambesc.iti place la nebunie cand bat apropouri ca te iubesc

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu exista asa ceva.Nu s-au inventat inca statusuri pentru situatii de criza,de calamitate ca a ta. Viata nu se exprima prin statusuri. Exista din fericire in limba romana,expresii foarte frumoase,care se "rostesc",nu se scriu pe pereti,pe net,pe caiete. Poate inventezi tu pentru ura,gelozie,minciuna, prefacatorie, snobism.

| bobby_7474 a răspuns:

Nu stiu, ma intreb, nu ar fi mai buna ignoranta mai inainte de toate? Tu ce parere ai?

| ankadella a răspuns:

Invidia ta imi hraneshte orgiliul,.dar sa stii ca inima mea nu o schimba numai orologiul.
te roade invidia, papusa.da' el ma are pe mine de tine nu.i pasa nici macar daca.ai fi intr.o cusca'winking
crezi ca daca nu te am p tine drag0shtea e imposibila, oriqm inima ta de invidios, e de gheeaatahee hee)

| anonimus_6440 a răspuns:

Stiu,stiu ca ma invidiezi
dar u esti o tarfa laughing
iar eu o papusawinking