| Anutsa_7903 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri despre invidie pentru zdrente. va rog!

Răspuns Câştigător
| Denisa_1320 a răspuns:

Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea.happy

3 răspunsuri:
| VincentVlnt a răspuns:

De exemplu ( pe fosta prietena o cheama Andreea ) : statusu tau va fi urmatorul : Te iubesc mult claudia :X :*

| Mya_2107 a răspuns:

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d
E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

| Denisa_1320 a răspuns:

Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea.