| anonim_4396 a întrebat:

Vreau statusuri de invidie va rog.

Răspuns Câştigător
| yo547 a răspuns:

Buna! Am mai gasit cateva
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare.

Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...
Mi-e mila de cei care invidiaza dar zic ca-s invidiati, care imita fericirea doar sa-si ascunda nefericirea
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invdia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor...
Lumea are invidie numai pe cine ar vrea sa fie…
Daca invidia ar produce febra intreaga lume ar fi bolnava!
sper sa te ajute... Fundita?

2 răspunsuri:
| TeiiaStypayhorlikson a răspuns:

Spune`ti doar atat: "Nu`mi pasa!" Oricarei lovituri ce se iveste in fata!

Spui ca nu mai sunt la fel. Ca m-am schimbat, dar de fapt niciodata n-ai ajuns sa ma cunosti cu`Adevarat

Lasa`ma cu texte ce nu ma intereseaza! LaSA`ma cu lumea care nu ma agreaza

Ma privesti si`mi spui ca sunt fitoasa. Te privesc si iti spun: Chiar crezi ca imi pasa?

De obicei ii citesti rapid Pe cei care iti zambesc Dar de fapt nu te inghit

Daca le dai prea multa atentie esti o Zdreanta. Ia atitudine fetitz`o si scuipa`i in fata!

u Exista Un Baiat Care Viseaza Numai Puritate, Sunt Numai Prosti Lepadati de bunele maniere Care Doresc Numai Ce Nu Se Poate Gasi.

Am fost ce nu voi mai fii niciodata! Acum sunt asa cum nimeni nu se asteapta!