| fantasy01 a întrebat:

Ajutoor.Cum pot sa fac ca dupa ce scriu un status pe mess si apoi sa il sterg sa nu mai imi apara "Shared.etc"? Dau fundita si voturi. va rog e urgent

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Abadonna a răspuns:

In fereastra de Yahoo Messenger, la bara de meniu ai Messenger, Contacts, Actions, Help. Dai click pe Messenger, cauta My Account Info ( optiunea a 5a ) si dai click pe ea. Se va deschide o fereastra in browserul tau de internet cu optiunile contului tau ( este posibil sa iti ceara sa iti introduci din nou parola ca sa intri acolo ). Prima sectiune va fi "Profile Information" si sub ea da-i click pe "Edit Profile Details" si acolo "About Me" cu o caseta in care poti sa scrii dedesubt iar in stanga scrisului About Me ai un buton in dreptul careia, cand pui cursorul pe el va scrie "Make this public or private". Daca este public butonul are o culoare usor spre verde. Dai click pe el si se face gri. Posibil sa fie nevoie sa te reloghezi pe Messenger ca sa aiba efect modificarile. Si asta este tot. Enjoy happy