| fantasy01 a întrebat:

Am o intrebare! cum as putea ca sa conectez yahoo cu fb-ul si orice scriu la status de mess sa apara pe pag mea de fb? sper ca ati inteles! adica sa arate ce statusuri am avut la yahoo! Dau fundita si voturi happy big grin

Răspuns Câştigător
| virusxxx112 a răspuns:

Este messenger 11 te loghezi pe facebook dupa aia apesi pe status acolo scrie share to si bifezi la ce vrei sa se vada status poti si pe twitter si pe yahoo update. Dupaa scrii status si apare acolo.