| eu_9977 a întrebat:

Cum imi sterg lista de status-uri de la mess? Pls help. URGENT!

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

1. Intri la start in run scrii 'regedit" fara ghilimele dai la HKEY_CURRENT_USER
2. Te duci la +Software > yahoo > pager > profiles > alegi id-ul tau, cel care vrei sa stergi statusu > Custom Msgs dai click dreapta pe Custom Msgs dai Delete si Yes. Asta-i tot. Sper ca ti-am fost de ajutor.

3 răspunsuri:
| lolo23 a răspuns:

Le selectezi pe toate de acolo, click dreapta si le dai Delete tongue

| Maya. a răspuns:

Pai nu stiu. daca vrei sa nu ti vada cineva lista pune alte statusuri poti pune puncte puncte sau nu stiu.

| iness a răspuns:

Mai usor puteai sa te duci sus pe sageata aia unde sa vezi toate statusurile si jos de tot scrie: clear my status messagewinking. mrg.laughing

Întrebări recente