| Razvan4Metin2 a întrebat:

Am loat un virus de pe net(am intratpe un site) apoi mi s-a stins PC. Dupa cand am intrat imi dadea pagina fullllll de erori. Apoi desktopul a "disparut"(erea negru si se vedea doar bara de start fara nici un progam si nici nu mai arata nimic Ce sa fac ajutati-ma plzzzz

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se numea virusul? Ce iti arata cand l-ai descarcat? De pe net...de unde? Nu-mi da link direct la el sa nu se viruseze si altii (poti sa mi-l dai prin pm)... Da-mi detalii!
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

3 răspunsuri:
| omide a răspuns:

Incearca AVAST ii dai o scanare la bootare si gata
antivirusul il gasesti pe http://download.rnt.ro la sectiunea Antivirus

| Vetereanu69 a răspuns:

Windows nou si se rezolva happyasta e cel mai bun sfat