| mirciu1234 a întrebat:

Buna
Deci s-o luam cu inceputul
Jucam League of Legends si am descarcarcat un hack i-am dat executare mi-a aparut o casuta cu negru si scria ceva foarte rapid apoi mi-a disparut si mi-a intrat pe site-uri+18 am iesit si pe ecran imi erau o multime de fisiere numerotate la fel si in local c era o eroare pe care scria sex.Deci am stins calculatorul si cand l-am aprins nu imi dadea voie sa deschid programele. Dadeam dublu click dar nu se intampla nimic.Am dat click stanga sa dau deschidere(open) dar nimic.Am sters fisierele dar tot nimic. Daca dadeam clic in bara de activitati ma intrtba daca vreau sa sterg sa mut sau sa ies din acel program.Cum sa rezolv?
Dau funda. Si nu vreau sa schimb windowsul.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai luat un virus de toata frumusetea. formateaza frumos hardul si reinstaleaza windows ul

| JohnnyWylde a răspuns:

1.Nu exista hack-uri pentru LOL.
2.Ce ai descarcat tu a fost un virus, l-ai pornit si vezi bine ce s-a intamplat.
3.Chiar daca reusesti sa scapi de virus cu un antivirus, windows-ul va fi praf oricum dupa. Mai bine reinstalezi windows-ul si ai grija sa formatezi intreg HDD-ul.

| MariaRobert1998 a răspuns (pentru JohnnyWylde):

Exista sau ma rog au existat gen drophack no cd sumoners spells jax+w+zonya=2.50 atack speed
si cel cu jax era mai mult un bug

| Eclipse a răspuns:

100 % virus. Formateaza tot hard-ul, apoi reinstaleaza Windows-ul.

| georgeghiata a răspuns:

Amazing! I just got Working Riot Point Generator for totally FREE! Come and download this RP Generator too

>> http://rp-generator.com