| piticcccccc a întrebat:

Am o pagina pe facebook gen Comunitate si nu stiu ce sa pun pe ea. Vreau cat mai multe idei daca se poate:
-site-uri de unde pot lua imagini
-notite
-statusuri
Si orice altceva. Pentru cele mai multe idei funda si restul vot:-)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| IoanaCristina02 a răspuns:

Hey am si eu o pagina si te pot ajuta

Cauta pe google poze artistice cu fete, indragostiti orice
statusuri poti sa iei de aici http://www.lipiciosii.ro/? do=Forum&cat=2396&topic=44668&page=max#bottom

Ai putea sa faci povesti sa pui muzica sau jocuri
Sper ca te-am ajutat PwP