| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema care ma scoate din minti! Deci cand incerc sa uploadez o poza,orice fel de poza, pe orice fel de site, imi scrie "no network connection"desi router-ul imi arata ca totul e in regula.Asta se intampla doar cand incer sa uploadez de pe Google Chrome, l-am reinstalat dar nu merge tot asa face. Daca incerc sa uploadez de pe Internet explorer de exemplu nu-mi face figura asta...nu stiu ce o fi neinregula.Chestia si mai enervanta este ca netu`o ia normal de abia dupa un restart.Nu stiu ce sa fac ceva idei? Funda desigur pentru cel care ma ajuta.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
1 răspuns:
| erzabadgirl08 a răspuns:

Ia-ti mozilla ca browser, merge mai bine si nu-ti face atatea probleme...