| Laur3ntiu90 a întrebat:

Am si eu o mica problema: am creat un site (html, script si css) si nu gasesc niciun dominu cere sa ofere gazduire web prin upload fisiere script, html si css. Am incercat si pe ucoz dar tot nu merge, este pe aproape dar nu de ajuns, nu pot sa incarc scriptul. Site-ul este facut pentru un post de radio online Va rog mult sa ma ajutati, dau funta si reclama promovare, orice, pe site.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Vrei sa spui javascript?

vezi webs.com

daca nu merge incearca sa inserezi JS-ul direct in fisierul html.

| Laur3ntiu90 explică (pentru Danzell):

Ms. Nu merge nici pe Webs, dar le inserez in html (la asta nu m-am gandit), sper sa mearga.

4 răspunsuri:
| asman a răspuns:

Http://www.host-ed.net
Daca merge, te rog sa ma contactezi pentru o reclama (banner).

| milesmain a răspuns:

Vezi pe i-hostyou.ro

| vreiunsite a răspuns:

VREIUNSITE este furnizor de servicii web si gazduire web pe servere ultra-perfomante.Gazduire web si pachete web hosting resseller in Romania. Cele mai mici preturi incepand de la 5 lei/luna.intra pe site si ai sa te convingi! www.vreiunsite.net