| ryphel a întrebat:

As dori sa stiu niste canale de vloging faine. Ce-mi puteti recomanda? Pot fi in romana sau engleza nu conteaza, dar as prefera in engleza.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| paula369 a răspuns:

In romana sunt Doza de has, Tequilla, Satana Cartoons si Zmenta's Show. In engleza incearca Ray William Johnson, iti va placea e gen doza de has in engleza. happy

2 răspunsuri:
| wwShad0w a răspuns:

ROMANA : DozaDeHas, Codrin Bradea(Satana), Analfabet123456789, Tequila, TheLifeInRO, Biscuite Oreo, maxsipunct, vicleiksu.

ENGLEZA : SMOSH, CutiePieMarzia, PewDiePie(Mai mult gaming), Keralis(Mai mult gaming),

** FUNDITA **? PLS? big grin

| brbrmacmac a răspuns:

Pai doar romanesti stiu : Doza de has, Vlad Coste, Tequilla, Mihai Zmenta si Vlog a la romanesc.