| AdrianaSava a întrebat:

Am un site: www.inscriereavon.com si cand incerc sa dau share direct de pe site pe facebook la unul din articole imi apare mesajul: The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

2.bp.blogspot.com

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.
Va rog sa ma ajutati! Ce trebuie sa fac sa imi remediez aceasta problema? Nu mai pot deloc sa postez link-ul meu pe facebook. Am observat aceasta lucru dupa ce am schimbat template-ul, dar multa lume isi schimba template-ul nu cred ca el este de vina... Ajutor! :)

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

Nu este vina ta sau a template-ului, pur si simplu facebook a hotarat ca acel link este cosideratat nesigur sau nefolositor, Nu poti face nimic in legatura cu asta.
Sanatate

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Nu mai fa spam.