| Sclipiciii a întrebat:

Am o pagina pe facebook si am incput sa scriu o poveste dar nu stiu de ce nu mai pot sa scriu si urmatoara parte adica imi apare asa : You can't post this because it has a blocked link.
The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

w.se

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.

Deci? Ce pot sa fac ca sa postez urmatoarea parte?

1 răspuns:
| etain a răspuns:

Bună! În poveste ai probabil un link către o poză sau către ceva pe care Facebookul îl consideră spam sau nesigur deci ca să poți să îți postezi partea ar fi bine să ștergi linkul. Încearcă totuși să îți faci cont pe wattpad.com. Acolo poți scrie orice dorești, iar dacă povestea e interesantă, va ajunge să fie citită de mulți.