| asjdhkas a întrebat:

FUNDA,FUNDA,FUNDA! Va rog din tot sufletul sa ma ajutati.Deci am o pagina : http://www.facebook.com/ZambeteEGratis?ref=hl si vreau sa scriu o poveste.Dar cand vreau sa pun prima parte uite ce scrie:The content you're trying to share includes a link that's been blocked for being spammy or unsafe:

tot.si

For more information, visit the Help Center. If you think you're seeing this by mistake, please let us know.

Am scris la descriereBuna, eu sunt Deea si am un chef nebuuuun de viata.Asa deci vreti sa ma cunoasteti, nu? Bine..deci sunt inalta, frumoasa si ee ce mai conteaza.Imi iubesc viata si asta e tot.Si pe langa viata mea, mai iubesc pe cineva very much.Pe bunicii mei.Eu stau la ei, pentru ca parintii mei, au....sa trecem la alt subiect.Mai iubesc pe cineva peeeeeee my friend Aleee.Ea e totul pentru mine pe langa viata si bunici desigur.Eu o sa povestesc peripetiile mele.Sa numim povestea Peripetiile Deei.Merge? Sigur ca merge.Ca sa aflati prima mea peripetie trebuie sa facem la poza 2 likes.Okay...ne vedem >=====
Problema:Nu ma lasa sa pun descrierea.
Intrebarea:De ce?
Recompensa:Funda+Vot.
Va rog help me e urgent! Merci.

1 răspuns:
| Raiiiiiii a răspuns:

Pai din ce ai spus tu acolo se intelege ca ai dat mult copy, paste pe facebook, iar facebook il considera spam. (linkul contine un spam). Iar daca bine am inteles, facebook iti mentioneaza clar, daca consider ca aceasta este o greseala, te rugam sa ne contactezi. (contacteaza-i de pe hel center).
Daca vrei sa pui descrierea, ar fi bine sa o pui fara link.