| EduardXvX a întrebat:

Cine ma poate ajuta si pe mine va rog? Am nevoie de un site pe care sa intru pentru a crea o pagina web gen music etc. Sau. Cum as putea crea un domeniu gratuit pe.tk?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
2 răspunsuri:
| XDeDeX a răspuns:

Paginile web in general se creaza in php sau html... in al doilea rand ai nevoie de o baza de date (dupa caz nu toate necesita ) si binenteles programul filezilla care te ajuta foarteeee mult.
P.S
orice pagina web (ceea ce vezi tu ca si utilizator) se numeste script.
O zi faina sa ai happy

| milesmain a răspuns:

Ai aici
http://www.i-hostyou.ro/test-gazduire-1-an/ pachetul de gazduire Test gratuit + Domenii gratuite pentru oricare din extensiile.tk,.cf,.ga,.gq,.ml