| anonim_4396 a întrebat:

Buna dimineata. Ma ajuta cineva cu un antivirus eset nod 32 pentru 64 de biti? Dar sa fie cu licenta.Sau macar un link de unde ppot descarca acest antivirus licenta gratuita. Acord fundita, bineinteles.

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Vezi aici, alegi acolo de la 32 la 64, si vei avea un trial de 30 zile full cu licenta. bft

| Jipa95 a răspuns (pentru Jipa95):

Doamnee dar am uitat sa pun si link-ul unde mi-a fost capul? :))
http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php dar poate ca deja l-ai gasit :(

| anonim_4396 explică (pentru Jipa95):

Da am gasit, oricum mi-am dat seama dupa cate ai scris sa caut un trial, mersi mult

3 răspunsuri:
| Tibi45 a răspuns:

Deschide linkul de la adresa:
"https://www.google.ro/#q=nod32+antivirus+2012+free+download", şi descarcă ce ai nevoie! Succes.