| cossu98 a întrebat:

Am si eu nevoie o licenta gratuita pentru eset nod32 antivirus 6 pana cel putin 2014. (P.S. macar dati-mi link-ulbig grin). Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Cauta si activeaza-l cu fix box mara.
Inainte de asta va trebui sa debifezi enable self defense.
Click in stanga pe setup, click in dreapta jos pe enter advanced setup, dublu click in stanga pe computer, click pe HIPS si apoi in dreapta debifezi enable self defense.
Dai OK apoi dai restart la PC si dupa aceea activezi cu fix box mara.
Daca nu gasesti fix box mara sa spui si il pun eu undeva sa-l descarci.

| cossu98 explică (pentru taken):

Multumesc mult! Merge perfect acumbig grin