| Anonimasimpla a întrebat:

Buna din nou Va rog eu mult de tot cine ma poate ajuta sa gasesc un clip de pe youtube? e vorba de o fata care vorbeste despre viata, despre propria persoana pe care o compara cu o sticla de apa.Cine ma poate ajuta? E URGENT.Muultumesc frumos!

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
3 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Este in romana sau in engleza?

| Anonimasimpla explică (pentru MskDesign):

Buna este in limba romana. fata este din Romania, si clipul tine vreo 3 min stiu, si vorbeste despre cum sa fii fericit in viata si spune ceva de genul"vezi aceasta sticla de apa, daca bei din ea, incepe sa scada, asa se intampla si cand te daruiesti de prea multe ori" ceva de genu asta zicea.

| Anonimasimpla explică:

L am gasit in sfarsit acesta este https://www.youtube.com/watch?v=Lqui83kpB5Y