| LoveLoveLove12345 a întrebat:

Bună,TPU! happy am o întrebare:acum câteva zile am văzut pe internet un status despre iubire, în care scria ceva gen vreau să nedespărțim. Unele litere din acel status erau scrise cu litere mari.Iar la sfârșit spunea să citești doar ce e scria cu litere mari. Și era ceva gen "Te iubesc... Si inca ceva". Am făcut screen shot la status dar cred ca am sters poza din greseala si acum nu mai gasesc statusul nici pe internet. Ma puteti ajuta? FUNDĂĂĂ! :*** MULȚUMESC! happy

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

Vreau sa iti spun ca NU tin la tine si VREAU sa ma lasi in pace, SA nu ma mai cauti si nu NE potrivim, ne DESPARTIM chiar acum. NICIODATA nu am tinut la tine nu TE IUBESC FOARTE MULT... acum citeste doar cuvintele cu litere mari.
Am dat de el acum câteva zile și mi-am amintit exact unde.

2 răspunsuri:
| LoveLoveLove12345 explică:

Mulțumesc mult, LoveSleep! happy