| Rissy a întrebat:

Ma numesc Larisa si am 17 ani si 2 luni.Intr-o seara am intrat pe mess si am vazut ca prietenul meu era online am vazut ca avea o poza cu el si cu o alta fata iar in mijloc era o inimioara, la status avea asa:"Te iubesc Ellyza" l-am intrebat ce era cu poza acea si cu statusul. Mi-a raspuns ca e provocare.Peste 2 zile intru iarasi pe mass vad ca e online din nou cu acel status si acea poza. Dupa ce a vazut ca am intrat repede a sters statusul si a schimbat poza.Nu stiu ce sa cred ajutati-ma va rog.Multumesc anticipat

21 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori e fraier, ori isi bate joc de tine.Cred ca amandoua sunt plauzibile!winking

| Bacemi a răspuns:

Probabil te minte. De obicei daca cineva tine la tine nu risca o relatie de dragul unei provocari. O data se mai intampla, dar el a demonstrat ca te minte. Ar trebui poate sa ai o discutie cu el, macar afli pe cine ai alaturi. Nu cred ca mai are rost sa continui aceasta relatie dar trebuie sa vorbesti cu el intai.

| Flav a răspuns:

Cum, inca mai esti cu el?

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

In mod sigur are pe altcineva, careia ii da intaietate. Statusul vorbeste de la sine. Putea macar sa fie finut si sa scrie simplu "te iubesc", fara sa mai specifice si numele. Daca a facut asta insa inseamna ca tu in inima lui nu prea ai loc. Minciunile acestea de doi lei cu provocarea nu trebuiesc crezute. Este foarte concludent ca este indragostit de alta fata. Parerea mea este sa nu-i dai de inteles ca ii crezi minciunile si sa-ti vezi de drum. Chiar daca va fi prea tarziu, va ajunge totusi sa regrete acest joc pe care-l face acum. Imi pare sincer rau ca a trebuit sa-ti raspund in acest mod, sper ca nu a fost prea dur, dar este un adevar pe care de la distanta eu il percep. Cred ca acum esti ranita, cand ti se intampla asta este destul de dureros, dar ranile se vor vindeca in timp. Tu ai altele mai importante de facut acum. Ai grija de tine si de viitorul tau si lasa-l pe el in micimea lui. Numai bine!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Liber. Viteza. Nu iti este prieten, nici macar nu te respecta.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Faza asta cu provocarea am mai auzit-ooh go on
Vb cu el cand va intalniti si daca crezi ca are pe altcineva atunci da-i papucii.In general, noi fetele, avem o intuitie f buna deci nu e greu sa iti dai seama dcaa te inseala sau nu.
Bafta!happy

| ÅñdRa a răspuns:

Buna.Pai el mai este si cu tipa aceastasadsi cred ca ar fi bine sa te desparti de el pentru ca nici macar nu te respectasad

Shin
| Shin a răspuns:

Ei hai... ca ti-ai dat tu seama si singura tongue
Numai bine, Shinwinking

| yuli10 a răspuns:

Daca intr-adevar sunt adevarate statusul si poza respective probabil ca ca ar putea sa iti dea numai tie invisible si cand te vede sa le schimbe si apoi sa iti dea availabletongue sau invers sa le tina si sa stea online doar pentru persoana pe care vrea sa o impresioneze cu ele.
eu il cred ca era o provocare si le-a schimbat cand ai intrat tu ca sa nu te superi ca le-a pus din nou.
crede-ma daca ar fi adevarate s-ar ascunde putin.

| Frogie a răspuns:

Te minte! Nu il mai lasa sa`si bata joc de tine si incheie tu relatia pur si simplu daca nu vrei sa ai de suferit mai tarziu. Genul asta de baieti care nu sunt in stare nici macar sa recunoasca un lucru si mint cu nerusinare inventand tot felul de scuze, nu merita nici macar bagati in seama.

| stweety10 a răspuns:

Probabil ca il iubesti foarte mult din moment ce ii accepti "provocarile". Sincer, isi bate joc de tine. Baietii ca el nu merita sa aiba prietene, pentru ca nu au bun simt in ei. Lasa`l...mai sunt baieti pe lumea asta.

| dydy22 a răspuns:

Este clar ca are pe alta nu cred ca meriti asa ceva indiferent cum ai fi este un... sper sa nu te superi

| Munchkin a răspuns:

Cum adică nu ştii ce să crezi? Băi, mi-e milă de voi, pe cuvânt. Îţi zic eu ce să crezi: te înşeală fix sub nasul tău. Hai să fim serioase, chiar l-ai crezut când a zis că e provocare? Ia mai dă-l dracu... Fată! Găseşte pe unu care să te respecte şi pocneşte-l bine pe ăsta!

Răspuns utilizator avertizat
| CatalinMG a răspuns:

Messenger -> Preferences -> Ignore List -> Add -> Id-ul lui -> Apply -> Ok :*

| sabela a răspuns:

Cred ca nu este sincer cu tine, dar intra de cateva ori pe invisible si asa nu mai are timp sa scrie altceva. Apoi vorbeste sincer cu el. Decat o relatie lipsita de sinceritate mai bine lipsa, sa nu mai spun de respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este prietenul tau nu? si mai are si alti prieteni si prietene nu? inseamna ca e un om sociabil. tu esti geloasa? de ce? prietenii prietenului tau, sunt si prietenii tai.sau nu are voie sa mai vorbeasca cu nimeni? pai si daca era iubitul tau sau sotul tau, doar nu o sa-l impiedici sa comunice si cu alte persoane.doar asa faci si tu, nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu siguranta are pe altcinevasad
da-i papuceii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut sunt madalina eu cred ca acel baiat te iubeste eu iti zic sa intri o data pe mess si sa ramai pe invizibil si il ei prin surprindere si atunci sa vezi ce zice cred ca te pot ajuta cu asta :*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sallut sunt larysa raspunsul este ca te-a inselat de mai demul si nu ti-a spus.

| erik_1277 a răspuns:

Tu esti in poza? Daca da, e un cretin cu care chiar nu mai merita sa fii. Pup.