| Igraaa a întrebat:

Hey TPU... Eu iubesc un baiat care e cu o alta fata.Si intr-o zi scria la statusul lui "Te am si te mai vreau " si el imi tot zice ca ma iubeste. De fapt mi-a jurat. El sta in bucuresti, eu in targoviste. Asa si l-am intrebat pentru cine e status si mi-a zis ca pentru mine. Si acum vad la status la gagikasa te am si te mai vreau. Spuneti-mi. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Eu spun sa il lasi balta.
Relatiile de genul asta chiar nu merita, mai ales la varsta asta (nu cred ca ai mai mult de 15-16 ani). Totusi e o distanta intre Targoviste si Bucuresti, iar daca ati fi impreuna, nu v-ati vedea foarte des si asa intervin alte relatii la mijloc. Sa nu crezi ca toti baietii sunt sinceri, poate te minte ca statusul era pentru tine, iar pe acea fata la fel.
Cu timpul o sa uiti de el.

3 răspunsuri:
| agent003 a răspuns:

Poate iti spune minciuni ca te iubeste, si chiar daca te iubeste de ce ar fi cu alta fata, gindeste putin sau e fustangiu, pai daca te iubeste si + ii place sa flirteze, ar trebui sa faci ceva in privinta asta, sai acorzi mai multa atentie a incerci sai faci poftele, pai e si normal daca tu stai in Tirgosviste si el in Bucuresti e clar ca va fi c alta fata stiind ca tu esti departe

| Igraaa explică:

Eu chiar il iubesc... dar azi o sa imi iau inima in dinti. straight face

| Igraaa explică:

Tipul acela mi-a facut mult rau... am reusit sa'l uit si a aparut altcineva in viata mea...